Co zrobić, aby nigdy nie być na minusie u bukmacherów?

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednakże niestety jest tak, iż straciłem niemałe pieniądze. Dopiero od jakiegoś roku wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
A co takiego się stało? Cóż, tak naprawdę uważam, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać większą ilość spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają ogromne pieniądze na właśnie ludziach, którzy w taki sposób grają. Czyli należy nieco zmienić własną strategię – dużo lepszym wyjściem jest to by stawiać kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, w sumie w większości przypadków sytuacja jest taka, iż w zasadzie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Uważam, że to wspaniałe, iż mogę poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy chętnie dzielą się własnymi typami. Lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, ponieważ jeżeli się znają, to tak naprawdę są bardzo pomocni. Chcę również nieco wspomnieć o psychice – a więc tak naprawdę czymś bardzo wskazanym jest to by nie uważać, iż w porządku jest to, aby nieustannie grać. Trzeba zrobić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://www.dwdglaz.com.pl
- nautic.com.pl
- askme.com.pl
- http://seacsub.com.pl

Inne, ciekawe artykuły:

Categories: Sport

Comments are closed.

rejsy z polskim pilo

Rejsy odbywają się na statkach, a jak wiadomo na wodzie ...